top of page

Poznaj opinie innych

Do Pani Kasi pierwszy raz trafiłam

w roku 2009 z moim wówczas

4-letnim synem. Kiedy w roku 2019 zauważyłam wadę wymowy u młodszego dziecka nie szukałam nikogo innego.

Pani Kasia jest profesjonalistką, każde zajęcia to dla dziecka nowe zajęcia, gry, zabawy. Ciepło i empatia powodują, że dzieci z przyjemnością jeździły na zajęcia. Nie ma nudy i zniechęcenia ze strony najmłodszych, a tam gdzie pracuje się z radością szybko można liczyć na efekty.

Moi synowie mówią już pięknie, dzięki Pani Kasi. Gorąco polecam!

                                                                         Agnieszka,mama Daniela i Tymka

Nasz Syn bardzo lubi zajęcia z Panią Kasią. Nigdy nie miał nawet wątpliwości, czy iść na spotkanie :-).
Uważam, że podejście Pani Kasi do dzieciaków jest rewelacyjne. Efekty zresztą są widoczne.
Polecamy bardzo.

Magda, mama Wiktora

Serdecznie polecam zajęcia logopedyczne u pani Kasi. Pełny profesjonalizm, uśmiech, cierpliwość oraz indywidualne podejście do dziecka sprawia, że na zajęcia moje dzieci chciały wracać i wychodziły z nich szczęśliwe. Różnorodność materiałów, zarówno w trakcie zajęć stacjonarnych, jak i zdalnych sprawiały, że dzieci wytrwale ćwiczyły (i nie nudziły się), a efekty było słychać. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką pani Kasia wykonała z moimi dziećmi. Gorąco polecam. mama Janka i Agaty

 Z prawdziwym przekonaniem polecamy zajęcia logopedyczne p. Kasi. Od kilku miesięcy syn korzysta z nich za pomocą Zooma i widzę duże postępy. Wcześniej jakiś czas uczęszczaliśmy na spotkania stacjonarne w jednym z krakowskich gabinetów. Było sporo stresu, poświęcenia czasu i mierne rezultaty. Antoś uwielbia prezentacje, interaktywne gry i zadania oparte o jego pasję, jaką są orangutany :-) Pani Kasia przygotowuje nowe materiały na każde zajęcia i dzieli się nimi z nami, dzięki czemu systematycznie pracujemy między spotkaniami, nie męcząc się i nie nudząc. Chciałabym również podkreślić kluczowe cechy p. Kasi: entuzjazm, cierpliwość, empatię i zrozumienie dla osobowości dziecka - co w przypadku osób wysoko wrażliwych ma kluczowe znaczenie. Życzymy wszystkim, by logopedyczne wyzwania mogły stać się rodzajem zabawy i przygody, przynoszącej oczekiwaną poprawę wymowy - i bardzo za to dziękujemy! Kasia i Antek

Na zajęcia do gabinetu Pani Kasi przyprowadzam syna w wieku przedszkolnym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Pani Kasia prowadzi terapię logopedyczną w sposób profesjonalny i, co bardzo ważne, w świetnej atmosferze dla dziecka:) Zajęcia zawsze są ciekawe i nie brak na nich wciągających dla syna gier i zabaw, dzięki czemu chętniej uczy się poprawnej wymowy głosek. Spotkania odbywaliśmy również online i w tej formie prowadzone były zawsze rzetelnie oraz w sposób wciągający dla dziecka. Aż miło posłuchać, gdy pociecha z dnia na dzień coraz ładniej i wyraźniej mówi, a także samodzielnie buduje złożone zdania:) Dziękujemy pięknie!

Anastazja, mama Mikołaja

Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy do Pani Kasi. Okazała się świetnym fachowcem ze wspaniałym podejściem do dziecka. Szybko nawiązała dobry kontakt z naszym synem. Poinstruowała nas jak pracować z dzieckiem w domu, zaproponowała wiele zabaw i ćwiczeń logopedycznych.  Ma bardzo dobry kontakt z Dawidem, który chętnie chodzi na zajęcia. Program ćwiczeń językowych zachęca do pracy nad wymową przez co i dziecku i rodzicom jest łatwiej. Logopeda z powołania, szczerze polecamy.

Małgorzata, mama Dawida

Po kilku latach chodzenia do logopedy w końcu trafiłam do Pani Kasi,osoby oddanej całym sercem w swoją pracę. Zaangażowanie Pani Kasi, wiedza merytoryczna, wspaniałe podejście do córki -  okazało się strzałem w dziesiątkę w naszej logopedycznej nauce. Już po roku, córka mówiła bez problemów. Zaczęła się ładnie wysławiać i zawierać więcej znajomości wśród rówieśników.

Wspomnę jeszcze o wspaniałych "prezentach" jakie wybierała sobie po każdej zakończonej lekcji.

Zachwyt Oliwki zajęciami - nigdy się nie nudziła - jak i niesamowite postępy, jasne wytyczne dla mnie do pracy w domu sprawiają, że z całego serca polecam Panią Kasię

www.facebook.com/joannaholodnikmalarstwopainting/

Do Pani Kasi trafiliśmy 3 lata temu, kiedy syn miał 4 lata. Już od pierwszych zajęć wiedzieliśmy, że znaleźliśmy się w doskonałych rękach. Pani Kasia jest bardzo empatyczna, otwarta i zaangażowana. Bardzo uważnie obserwuje zachowania i postępy dziecka. Reaguje  na bieżąco w celu korygowania nieprawidłowości. 

Umiejętności, doświadczenie i ogromna wiedza Pani Kasi pozwoliła nam na to, że zaczynaliśmy zajęcia w celu wyeliminowania problemów z wymową, a obecnie mamy bardzo solidne podstawy do rozpoczęcia pierwszej klasy. Pani Kasia potrafi zdobyć autorytet u dziecka i zmotywować do ćwiczeń nie tylko dziecko, ale i rodzica.

Zajęcia zarówno w gabinecie jak i on-line są zawsze ciekawe i urozmaicone. Po za tym po każdych zajęciach otrzymujemy bardzo dobrze przygotowane materiały do pracy w domu.

Pani Kasia to nie tylko wspaniały terapeuta, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Nasz syn ją uwielbia. 

Sylwia, mama Cezarego

"Pani Kasia to wspaniały logopeda z bardzo dobrym podejściem do dzieci w  każdym wieku. Bardzo ciepła, serdeczna, zaangażowana w swojej pracy. Praca z Panią logopedą przynosi efekty.

W okresie epidemii córka mogła skorzystać z zajęć online. Dodatkowym atutem była możliwość elastycznego dopasowania w miarę możliwości terminów tych zajęć.

Zdecydowanie serdecznie  polecam panią  logopedę"

Beata - mama Kamili"

Do gabinetu pani Kasi trafilam z synem rok temu. Od razu poczulismy, ze jestesmy w odpowiednim miejscu. Pani Kasia juz podczas pierwszej wizyty znalazla wspolny jezyk

z Piotrkiem i trafnie zdiagnozowala jego problemy. Syn zawsze jezdzi na zajecia chetnie, a po nich wychodzi bardzo zadowolony. Przeszlismy juz przez rozne gabinety neurologopedow i nigdy nie cwiczyl z takim zapalem, raczej szedl tam z przymusu. Pani Kasia jest bardzo dobrym fachowcem, potrafi odpowiedziec na kazde nurtujace rodzica pytania, a takze udziela duzo potrzebnych wskazowek.Z czystym sumieniem polecam zajecia u pani Kasi.

Ola, mama Piotra

Kamil trafił do Pani Kasi z wadami wymowy na tyle poważnymi, że nie każdy potrafił zrozumieć co mówi. Wymowa niektórych głosek była nieosiągalna do czasu jak Pani Kasia pokazała co i jak z językiem albo zastosowała na moim dziecku jakieś czary ;), bo dosłownie po 2-3 zajęciach Kamil zaczął wyraźnie wymawiać swoje problematyczne głoski. Syna bardzo ucieszył jego sukces co go niesamowicie napędziło do sumiennych ćwiczeń ale również to, że zajęcia są zawsze ciekawe i nie polegają tylko na nudnym powtarzaniu, a Pani Kasia to przemiła, uśmiechnięta i ciepła osoba, którą Kamil bardzo polubi.  Kamil zawsze idzie z uśmiechem do Pani Kasi i wychodzi z uśmiechem. W ostatnim czasie jesteśmy zmuszeni korzystać z zajęć online, które również bardzo pomagają. W domu Panią Kasię nazywamy Czarodziejką języka :)

dopisek mamy:

Napisałam szczerą prawdę, bardzo Pani pomogła Kamilowi ale to nie tylko praca z nim, Pani ma to "coś", Kamil lubi spotkania z Panią i zawsze zależy aby się przygotować do zajęć-jest łasy na Pani pochwały :) Słyszę jak smiejecie sie i żartujecie a taka atmosfera  sprzyja i pomaga nauce.

Natalia, mama Kamila

Córka ma rozpoznaną afazję motoryczną i pracuje z Panią Kasią od pięciu lat.  Pani Kasia wywoływała u Helenki wszystkie głoski, uczyła słuchu fonemowego a teraz zaczynamy naukę czytania.  Helenka za każdym razem wychodzi z gabinetu uśmiechnięta i coraz bardziej rozgadana. W ostatnich miesiącach zajęcia odbywają się zdalnie z pomocą gier edukacyjnych i wideo-konferencji. Pani Kasia niezmiennie wita nas uśmiechem, zapałem do pracy i głową pełną pomysłów i optymizmu.

Kasia, mama Helenki

Mój syn Michał, lat 5, ma zajęcia z panią Kasią od roku. Widzę ogromne postępy. Pani Kasia ma niezwykłe podejście do dzieci, jest szalenie ciepłą i życzliwą osobą. Zajęcia są zawsze starannie przygotowane i wciągające. Syn chodzi na zajęcia bardzo chętnie, są one dla niego przyjemnością, a jednocześnie bardzo dużo mu dają. Polecam Panią Kasię z całego serca.

Joanna, mama Michała

.

Pierwsze informacje na temat tego, że syn ma problemy z prawidłową wymową otrzymałam od Pani logopedy w przedszkolu. I tak w wieku trzech lat rozpoczęła się nasza walka o to, aby dziecko mówiło poprawnie, wyraźnie i aby bez problemu można było go zrozumieć. Syn ćwiczył w przedszkolu oraz na zajęciach prywatnych. Niestety nie lubił Pani, która nie miała podejścia do tak małego dziecka. Cała praca była mało efektywna i nie przynosiła żadnych rezultatów. Aż do momentu kiedy usłyszeliśmy o Pani Kasi, która ma fantastyczne podejście do małych dzieci. Już po pierwszych zajęciach byłam pod ogromnym wrażeniem, ponieważ to była nauka przez zabawę. Dziecko było zadowolone, a najważniejsze, że chciało przyjść na kolejne zajęcia. Nawet gabinet Pani Kasi jest tak przytulny, że dziecko czuje się jak w domu. Każde spotkanie było inne, ciekawe, kolorowe, zachęcające do ćwiczeń. Pani Kasia przesympatyczna, zawsze profesjonalna i przygotowana do zajęć. Widać, że lubi swoją pracę i wkłada w nią całe serce. Rezultatem naszych spotkań jest to, że syn świetnie mówi, poprawnie i nie ma problemów w szkole. I pomimo, że minęło już trochę czasu odkąd się spotykaliśmy, syn zawsze ciepło wspomina zajęcia. Polecam każdej mamie, której dziecko ma problemy z mową. Jak dla mnie najlepszy Specjalista we Wrocławiu:)

Dominika Szałata

mama Wiktora

"Gorąco polecam zajęcia z Panią Pedagog. Dzięki nim nasz Syn pięknie wymawia wszystkie litery, gdzie wcześniej np. nie mógł wymówić "r". Zajęcia prowadzone są we wspaniały sposób, dostosowany do wieku, umiejętności a nawet zainteresowań dziecka. Pani Katarzyna ma niesamowite podejście do dzieci. Zajęcia z czytania z elementami "geologicznymi" (Syn bardzo interesuje się minerałami, skałami itp.) skradły nasze serca :) Będziemy kontynuować naukę bo efekty są imponujące, Syn czeka na te spotkania a przecież nie ma nic lepszego. Syn uczęszczał na zajęcia stacjonarne oraz prowadzone drogą online i nie było żadnej różnicy w prowadzeniu nauki. Pani Katarzyna po każdych zajęciach przekazywała nam materiały do pracy w domu (gry, zabawy logopedyczne) a Syn zawsze wychodził z zajęć z jakąś nagrodą :)  Nie spotkałam lepszego Logopedy."

Magda, mama Macieja

Kolejne opinie wkrótce!

Kolejne opinie wkrótce!

Kolejne opinie wkrótce!

bottom of page